Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nowe części do Skody

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Witam

    Proszę o info ile u kolegi kosztował by zestaw lamp xenonowych do OII przed liftem 2008r. Pozdrawiam i dziekuję.
    Ubezpieczenia Komunikacyjne OC, AC, NNW - ZAPRASZAM

    Spalanie - Motostat.pl

    Komentarz


    • Napiszcie mi czy mozna u Was nabyc tuleje drążka stabilizatora ale z tworzywa. Jezeli tak w jakiej cenie.
      Pozdrawiam

      филип
      Mój czarny bandzior http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...r-focus-2-0-pb

      Komentarz


      • GT 1749 VA,
        GT 1749 VB
        Ceny, dostępność :wink:
        It doesn't matter what we're losing
        It only matters what we're going to find!

        Komentarz


        • Witam proszę o cenę piasty przedniej i ewentualnie cenę samego łożyska do Octavii 1.9 TDI AGR z 2000r pozdrawiam
          www.kalt.net.pl - klimatyzacja, chłodnictwo

          Komentarz


          • Proszę o podanie cen za oryginalny filtr powietrza i oleju do Octavii 2 FL 2009 - 1.9 TDI (BXE). Pozdrawiam.

            - Czy również posiadacie w swojej ofercie amortyzatory do O2 2007 2.0 TDI 16V (BKD) ?
            Interesuje mnie komplet przód + tył z osłonami i odbojami > kayaba excel-g .

            Pozdrawiam
            * CHRYSLER 300C "SRT8" 6.1 V8 HEMI (450 KM)
            * AUDI A3 Sportback 3.2 V6 (250 KM) "RS3"

            Komentarz


            • Czy kolega maciejek jeszcze działa w "biznesie"?
              Powered by VSI PRINS

              Komentarz


              • Witam,interesuje mnie koszt pompy hamulcowej do O1 1.9 AGR 2001.
                Bóg stworzył kobietę-piwo to wynagrodzenie za tą pomyłkę.
                Skoda Octavia Combi 2001 AGR
                Skoda Superb 2004 AWX
                Skoda Octavia Combi RS 2010 CCZA

                Komentarz


                • witam potzrebuje zestawu naparwczego tylnego zacisku hamulcowego do o1 rs 2001 rok oraz linke z tym całym metalowym systemem do podnoszenie elekrycznego szyby przedniej kierowcy ( bez silniczka). podaj cene i jak cos przyszykuj na poniedziałęk ok 11 zajade i odbiore
                  BYŁA o1 rs
                  BYŁA o2 1.6
                  JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

                  Komentarz


                  • Witam potrzebuje podszybie do o1 przed liftem od strony kierowcy dzięki za odp.

                    Komentarz


                    • maciejek, jutro składam zamówienie, telefonicznie bo mam jeszcze pytanko, a i odbiór do razu ugadamy. Pozdr
                      obecnie Mazda 6 GL 2.5 Pb AT
                      wcześniej O1 1.9 TDI AGR & O2 2.0 TDI BKD

                      Markizy tarasowe, balkonowe, koszowe, rolety wewnętrzne -> www.x-mark.pl

                      Komentarz


                      • Chciałem spytać o cene teleskopów/siłowników klapy tylnej do octavi hatchback rok produkcji 97 ineteresują mnie 2 sztuki (orginały)

                        jak możesz to daj znać w jakiej cenie to w sobote będę w Warszawie to bym odebral

                        chcialem też spytać czy masz możliwość sprowadzenia lakieru(zaprawki) w takich małych buteleczkach jak lakier do paznokci jak tak to w jakiej cenie, numer lakieru bym podał później
                        ROCZNIK 98 PO LIFTINGU ;-) ---> fotki

                        JOHNNY II ASC + SIRIO AS-100

                        Komentarz


                        • Realizacja zamówienie

                          Witam. Naprawdę polecam tego sprzedawce/forumowicza. Super kontakt i BARDZO atrakcyjne ceny. Pozdrawiam.
                          Zawsze na czas!!

                          Komentarz


                          • Obkupiony i zadowolony. Polecam :szeroki_usmiech
                            obecnie Mazda 6 GL 2.5 Pb AT
                            wcześniej O1 1.9 TDI AGR & O2 2.0 TDI BKD

                            Markizy tarasowe, balkonowe, koszowe, rolety wewnętrzne -> www.x-mark.pl

                            Komentarz


                            • Końcówki drążków jakiej firmy, gdzie i za ile? Co polecacie? Warto kupować jakieś drogie?
                              Przed Rozmową Ze Mną Skonsultuj Się Z Lekarzem Lub Farmaceutą

                              Komentarz


                              • Witam wszystkich, wróciłem po małej przerwie i jestem do dyspozycji :wink:

                                [ Dodano: Pon 26 Kwi, 10 18:40 ]
                                Zamieszczone przez harry.wesoly
                                Końcówki drążków jakiej firmy, gdzie i za ile? Co polecacie? Warto kupować jakieś drogie?
                                Witam, osobiście polecam TRW - 40PLN za szt, tylko od numeru nadwozia 1U-W-061001, do od numeru nadwozia 1U-W-061000 tylko cały drążek kierowniczy TRW - 100PLN

                                [ Dodano: Pon 26 Kwi, 10 18:40 ]
                                Zamieszczone przez mamaj12
                                Obkupiony i zadowolony. Polecam :szeroki_usmiech
                                Czyli tarcze się przydały :wink:

                                [ Dodano: Pon 26 Kwi, 10 18:41 ]
                                Zamieszczone przez torez
                                Witam. Naprawdę polecam tego sprzedawce/forumowicza. Super kontakt i BARDZO atrakcyjne ceny. Pozdrawiam.
                                Dzięki za pozytywa

                                [ Dodano: Pon 26 Kwi, 10 18:49 ]
                                Zamieszczone przez zgucio
                                Chciałem spytać o cene teleskopów/siłowników klapy tylnej do octavi hatchback rok produkcji 97 ineteresują mnie 2 sztuki (orginały)

                                jak możesz to daj znać w jakiej cenie to w sobote będę w Warszawie to bym odebral

                                chcialem też spytać czy masz możliwość sprowadzenia lakieru(zaprawki) w takich małych buteleczkach jak lakier do paznokci jak tak to w jakiej cenie, numer lakieru bym podał później
                                Oryginały są w chorych cenach, mam Krosno - 40PLN/szt, co do lakieru muszę znać numer VIN lub kod lakieru
                                !!NOWOŚĆ W OFERCIE LIQUI MOLY MOLYGEN 5W50!!
                                Sklep VAGTECH
                                Oficjalny dystrybutor olei Meguin
                                Ul. Łopuszańska 53 (pn-pt - 9.00-17.00, sob - 10.00-13.00)
                                02-232 Warszawa
                                tel. 22 8462646, kom. 692312345, 694 679 252

                                Komentarz


                                • Potrzebuje komplet klocków hamulcowych na przód do swojej Octy. Proszę o oferty różnych firm.
                                  * CHRYSLER 300C "SRT8" 6.1 V8 HEMI (450 KM)
                                  * AUDI A3 Sportback 3.2 V6 (250 KM) "RS3"

                                  Komentarz


                                  • Cześć,

                                    Maciejek pytałem na PW.

                                    Potrzebuję tuleje drążka stabilizatora do O2 o średnicy 23mm.
                                    Numer gum 1K0 511 327 AP, AQ, AR, AS wrazie gdyby był pomocny, dzięki Maicroftowi.


                                    Pozdrawiam i też dziękuję za udany poprzedni zakup oleju do DSG.
                                    *1B1B*1.8T*4x4
                                    *1B1B*1.9T*DSG

                                    Komentarz


                                    • Zamieszczone przez Octavia2Limited
                                      Potrzebuje komplet klocków hamulcowych na przód do swojej Octy. Proszę o oferty różnych firm.
                                      Witam,
                                      Valeo - 135PLN, ATE/Bosch - 150PLN, TRW - 155, Textar - 160PLN, Ferodo - 199PLN

                                      [ Dodano: Wto 27 Kwi, 10 15:25 ]
                                      Zamieszczone przez kmicio
                                      Cześć,

                                      Maciejek pytałem na PW.

                                      Potrzebuję tuleje drążka stabilizatora do O2 o średnicy 23mm.
                                      Numer gum 1K0 511 327 AP, AQ, AR, AS wrazie gdyby był pomocny, dzięki Maicroftowi.


                                      Pozdrawiam i też dziękuję za udany poprzedni zakup oleju do DSG.
                                      Przegub 690PLN+zwrot starego, gumy 20PLN/szt oryginały skoda
                                      !!NOWOŚĆ W OFERCIE LIQUI MOLY MOLYGEN 5W50!!
                                      Sklep VAGTECH
                                      Oficjalny dystrybutor olei Meguin
                                      Ul. Łopuszańska 53 (pn-pt - 9.00-17.00, sob - 10.00-13.00)
                                      02-232 Warszawa
                                      tel. 22 8462646, kom. 692312345, 694 679 252

                                      Komentarz


                                      • maciejek, podaj, proszę, cenę kompletnego zestawu rozrządu do BKD wraz z pompą wody. Czy przy zakupie dwóch kompletów mogę liczyć na jakąś lepszą ofertę?

                                        Komentarz


                                        • Witam, ja poproszę o cenę maski, zderzaka przedniego i przedniej belki do O2 po FL.
                                          Pozdrawiam,
                                          Andys

                                          Komentarz


                                          • Witam. Jakie ceny/dotępność ?

                                            6U0837205
                                            002301227B
                                            047905104

                                            Komentarz


                                            • Zamieszczone przez fernando
                                              maciejek, podaj, proszę, cenę kompletnego zestawu rozrządu do BKD wraz z pompą wody. Czy przy zakupie dwóch kompletów mogę liczyć na jakąś lepszą ofertę?
                                              Podaj VIN obydwu aut na PW, są dwa typy rozrządów, co do jakiejś lepszej ceny możemy się dogadać.

                                              [ Dodano: Wto 04 Maj, 10 10:20 ]
                                              Zamieszczone przez Andys
                                              Witam, ja poproszę o cenę maski, zderzaka przedniego i przedniej belki do O2 po FL.
                                              Belka - oryginał - 500PLN, zamiennik - 230PLN, zderzak - jakie masz wyposażenie? parktronic, spryskiwacze reflektorów? Maska - 830PLN

                                              [ Dodano: Wto 04 Maj, 10 10:27 ]
                                              Zamieszczone przez slavi
                                              Witam. Jakie ceny/dotępność ?

                                              6U0837205
                                              002301227B
                                              047905104
                                              Witam
                                              6U0837205 - 110PLN jest
                                              002301227B - 10PLN jest
                                              047905104 - 300PLN Beru jest
                                              !!NOWOŚĆ W OFERCIE LIQUI MOLY MOLYGEN 5W50!!
                                              Sklep VAGTECH
                                              Oficjalny dystrybutor olei Meguin
                                              Ul. Łopuszańska 53 (pn-pt - 9.00-17.00, sob - 10.00-13.00)
                                              02-232 Warszawa
                                              tel. 22 8462646, kom. 692312345, 694 679 252

                                              Komentarz


                                              • [quote]Andys napisał/a:
                                                Witam, ja poproszę o cenę maski, zderzaka przedniego i przedniej belki do O2 po FL.
                                                Belka - oryginał - 500PLN, zamiennik - 230PLN, zderzak - jakie masz wyposażenie? parktronic, spryskiwacze reflektorów? Maska - 830PLN [quote]
                                                Nie mam parktronica ani spryskiwaczy.
                                                Pozdrawiam,
                                                Andys

                                                Komentarz


                                                • Witam, a jaka cena:
                                                  - łączników i gum stabilizatora,
                                                  - amortyzatorów bilstein B4
                                                  - oraz osłony i odboje
                                                  do O1 2002 1,9 TdI AHF ??

                                                  Komentarz


                                                  • Zamieszczone przez patrolgr93
                                                    Witam, a jaka cena:
                                                    - łączników i gum stabilizatora,
                                                    - amortyzatorów bilstein B4
                                                    - oraz osłony i odboje
                                                    do O1 2002 1,9 TdI AHF ??
                                                    Witam,
                                                    podeślij VIN na pw, żeby uniknąć pomyłek w doborze części

                                                    [ Dodano: Sro 05 Maj, 10 17:07 ]
                                                    [quote="Andys"][quote]Andys napisał/a:
                                                    Witam, ja poproszę o cenę maski, zderzaka przedniego i przedniej belki do O2 po FL.
                                                    Belka - oryginał - 500PLN, zamiennik - 230PLN, zderzak - jakie masz wyposażenie? parktronic, spryskiwacze reflektorów? Maska - 830PLN
                                                    Nie mam parktronica ani spryskiwaczy.
                                                    Zderzak oryginał - 500PLN
                                                    !!NOWOŚĆ W OFERCIE LIQUI MOLY MOLYGEN 5W50!!
                                                    Sklep VAGTECH
                                                    Oficjalny dystrybutor olei Meguin
                                                    Ul. Łopuszańska 53 (pn-pt - 9.00-17.00, sob - 10.00-13.00)
                                                    02-232 Warszawa
                                                    tel. 22 8462646, kom. 692312345, 694 679 252

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X